Psí Park

Voľný pohyb

Našou snahou je nájsť optimálny priestor, kde budeme môcť kľudne a bez obáv pustiť na voľno našich psíkov. Miesto, kde sa budú môcť bez všetkého ponaháňať so svojimi psími kamarátmi.

Výcvik

Poslušnosť, Základný výcvik

Naučiť sa, ako sa správať medzi inými psami a ľuďmi je veľmi dôležité. Taktiež reagovať na naučené povely a rešpektovať svojho pána a okolie je úlohou základnej ovládateľnosti psa.

Film, Foto, Video, Reklama

Ak máte talentovaného psíka, naučte ho niečo navyše a môže sa z neho stať „filmová hviezda“. Výcvik pre film, fotografiu, či reklamu obsahuje zoznámenie sa s novými a neobvyklými prostrediami, filmovou technikou, náročnou prácou a množstvom rôznych situácií.

Dogcasting

Databáza vhodných kandidátov na multimediálnu prácu.

Šport

Agility

Pre aktívnych, temperamentných, rýchlych, ale aj poskakovania chtivých je určené agility, kde psík pod vedením psovoda prekonáva rôzne prekážky na parkúrovej dráhe.

Canicross

Ak preferujete beh so psom, bude pre vás určená canicrossová dráha, kde sa len spojíte amortizérovou šnúrou s postrojom na vašom psíkovi a môžete vyraziť.

Doghiking

Turistika so psom umožňuje spoznávanie prírodných a turistických lokalít po boku vášhoštvornohého kamaráta.

Dogtrekking

Vytrvalostná turistika so psom rôznej náročnosti, ktorej trasa je vopred určená a doplnená kontrolnými bodmi. To je každoročný Malokarpatský dogtrekking, ktorý sa koná tradične tretí septembrový vikend.

Zábava

Piknik v parku

Pozvite svojich priateľov na doma pripravené občerstvenie alebo sa občerstvite priamo v parku a nezabudnite zobrať aj svojich psíkov!

Merchandising

Ponúkneme Vám rôzne darčekové, ale aj praktické vecičky.

Výstavy

Miesto, kde môžete zrealizovať malé, prevažne klubové výstavy. Miesto, kde sa môžu stretnúť priaznivci rôznych plemien a skupín psov.